اسکچرز قشم را بهتر بشناسید

اگر شما هم ساکن جزیره قشم هستید یا قصد سفر به این جزیره را دارید، می‌توانید از اسکچرز قشم دیدن کنید. این نمایندگی اسکچرز دارای سابقه 11 ساله در زمینه فروش محصولات این برند می‌باشد.

سابقه فعالیت اسکچرز قشم به سال 1389 برمیگردد. در آن زمان اولین فروشگاه ما در خیابان شریعتی تهران دایر شد. بعدها شعبه دیگری در کیش و سپس قشم ایجاد نمودیم.

در سالهای بعد از افتتاح شعبه در تهران به خاطر سختیهایی که بوجود آمد (از جمله موانع قانونی، هزینه های زیاد تامین محصول، سختی به روز کردن محصولات و...) تصمیم به جمع آوری شعبه تهران نمودیم.

دلیل تمرکز در جزیره قشم

ما اولین نمایندگی/عامل فروش دارای سرتیفیکیت و به عبارتی گواهینامه فروش در ایران هستیم. در منطقه آزاد به جهت هزینه های پایین تر واردات، جدیدتر بودن، دسترسی راحت تر به کشورهای همسایه، این برند آمریکایی با قیمت پایین تری به دست مشتری میرسد.

آیا شما هم به دنبال خرید محصولی اورجینال می‌باشید؟ اگر چنین است می‌توانید به این فروشگاه مراجعه کنید زیرا تمامی اجناس این فروشگاه اورجینال می‌باشد.
همانطور که می‌دانید دارا بودن گارانتی برای محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در واقع افرادی که به دنبال خرید محصولات اورجینال می‌باشند، به گارانتی محصول توجه ویژه‌ای دارند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات فروشگاه اسکیچرز قشم با هولوگرام اصلی ارائه می‌شوند و دارای گارانتی می‌باشند. با توجه به این موضوع در صورت ایجاد هر گونه مشکل در محصول می‌توانید با ارائه گارانتی به فروشگاه مراجعه کنید.
محصولات اسکچرز ایران دارای چندین شعبه می‌باشد از جمله اسکچرز تهران و قشم است که نمایندگی قشم دارای 2 شعبه در این منطقه می‌باشد. لازم است بدانید که فروشگاه اینترنتی این مجموعه نیز برای کسانی که قصد خرید اینترنتی دارند دایر می‌باشد. شما با توجه به سایت این فروشگاه می‌توانید محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.
شما می‌توانید نظرات خود را از طریق صفحه ی تماس با ما در میان بگذارید

skechers