حریم خصوصی

حریم خصوصی

           اسکچرز قشم ضمن احترام به حریم شخصی مشتریان و کاربران،  برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از  کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه  دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل  مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های نمایندگی انحصاری اسکچرز قانونی و مبتنی بر  قوانین تجارت الکترونیک و منطقه آزاد صورت می‌گیرد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که  مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های اسکیچرز قشم از طریق آنها صورت می‌گیرد.         

            بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. و در صورتی که این موارد به  صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، نمایندگی اسکچرز ایران جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. که همه این اطلاعات بصورت محرمانه در اسکیچرز ایران محفوظ می ماند.             

            همچنین فروشگاه اسکچرز قشم ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه  سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات جمع آوری شده از  کاربران استفاده کند. این اطلاعات علاوه بر موارد اشاره شده در بالا که پس از ایجاد حساب کاربری اخذ می شود. 

            برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا  پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که  کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند  عضویت دریافت خبرنامه اسکیچرز را در پروفایل خود لغو کنند.         

            توجه داشته باشید که 9821000000123 تنها شماره ای هست که نمایندگی اسکچرز از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان اسکچرز قشم / اسکیچرز قشم / نمایندگی اسکچرز ایران / اسکچرز تهران و ...، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام رسمی اسکچرز است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@skechersqeshm.com اطلاع دهید. 

لازم به ذکر است این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه نمایندگی رسمی اسکیچرز را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.         

           نمایندگی رسمی اسکچرز ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در  راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده  توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، اسکچرز قشم می‌تواند از  اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.         

            حفظ و نگهداری رمز ورود بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. اسکیچرز ایران هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.         

            همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که اسکچرز قشم همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند،  کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری  از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور  می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. 

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های اسکیچرز ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در             انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.         

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس و فکس:

88934320-35211257- 03536278535

مرکز امور مشتریان:
                استان تهران - شهر تهران - میدان ولیعصر - خیابان شقایق - پلاک 4 - واحد 3