برای داشتن یک استایل شیک و به روز باید هماهنگی تمام لباس ها با یکدیگر را بدانید و رعایت کردن این کار خیلی ضروری است . برای اینکه یک فرد خوش پوش با یک استایل خاص باشید باید به کوچکترین جزئیات نیز توجه کنید . جوراب بخشی از پوشش افراد است که هر کسی به آن اهمیت نمی دهد ، هماهنگی جوراب با کفش و شلوار می تواند جذابیت زیادی در استایل شما قرار دهد . در ادامه مطلب شما را با چند قانون ست کردن جوراب با کفش و شلوار آشنا می کنیم که رعایت کردن این موارد استایل خاصی را برای شما می سازد .

* رنگ شلوار را در نظر بگیرید :

یکی از مهمترین موارد در ست کردن جوراب با کفش هماهنگی بین جوراب ، کفش و شلوار است ؛ پس هنگام انتخاب جوراب علاوه بر در نظر گرفتن کفش  ، رنگ شلوار را نیز در خاطر داشته باشید . برای داشتن استایل خاص خود توصیه می شود جورابی که انتخاب می کنید یک یا دو درجه روشن تر یا تیره تر از رنگ شلوارتان باشد ، تا هارمونی در پوششتان برقرار شود .


* جوراب سفید ممنوع :

جالب است بدانید که جوراب سفید در بازار خرید بالایی دارد ، اما برای تکمیل استایل شما توصیه نمی شود . کارشناسان مد اغلب توصیه می کنند که با کفش و شلوار خود جوراب سفید نپوشید زیرا می تواند هارمونی استایل شما را برهم بزند . جوراب سفید معمولا در زمان ورزش همراه با شلوارک و کفش کتونی مناسب است .* هماهنگی رنگ جوراب با شلوار و کفش :

اصلی ترین قانون برای داشتن یک استایل خاص و شیک این است که ؛ تمام اجزای استایل خود را در یک طیف رنگی قرار دهید . برای مثال اگر شلواری با رنگ روشن می پوشید سعی کنید جورابی که انتخاب می کنید در همان طیف رنگی باشد . برای انتخاب یک جوراب مناسب بهتر است اول کفش و شلوارتان را انتخاب کنید .* برای هر کفش جوراب مناسب انتخاب کنید :

کفشی که انتخاب کردید بهتر است با جوراب خاصی پوشیده شود ؛ برای مثال با کفش های پرطرفدار اسکچرز می توانید انواع جوراب های کالج ، مچی و ساق بلند را بپوشید ، چرا که این کفش ها معمولا با هر نوع استایلی قابل مقایسه هستند و هارمونی استایل شما را تکمیل می کنند . در این مقاله نکات مهمی برای داشتن یک استایل جذاب و خاص را بیان کردیم . تعداد بیشتر افراد نقش مهم جوراب را در اثر بخشی به استایل خود نمی دانند ، برای همین آن را دست کم می گیرند . امیدوار هستیم برای داشتن استایل خاص خودتان نکاتی که با شما به اشتراک گذاشتیم را فراموش نکنید .