برند اسکیچرز یا اسکچرز یک کمپانی تولید و طراحی کفش آمریکایی است. این کمپانی در حال حاضر یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کفش در ایالات متحده ی آمریکا است. کفش اسکچرز نامی آشنا در صنعت پوشاک است. برند اسکیچرز تولید کننده ی انواع کفش کتانی، کفش های رسمی، ورزشی و چکمه است. در این مطلب می خواهیم به شما بیاموزیم که چگونه کفش های مخصوص طبیعت گردی را به صورت روزمره استفاده کنید.

کفش طبیعت گردی اسکچرز

تولید کفش های طبیعت گردی در برند اسکچرز

برند اسکیچرز سال هاست که کفش های مخصوص طبیعت گردی و ورزش را تولید می کند. کفش اسکچرز ورزشی و یا مخصوص طبیعت گردی را می توانید در سایت اسکیچرز پیدا و خریداری کنید. این کفش ها در سایزهای متفاوت تهیه و تولید می شوند. مهمترین کاری که در زمینه ی خرید این کفش ها انجام خواهید داد معمولاً انتخاب ظاهر کفش است. کفش اسکچرز با بهترین کیفیت و کارآمدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برند اسکیچرز محصولات متعددی در زمینه ی ورزشی تولید کرده است. یکی از این محصولات چکمه ی مخصوص کوهنوردی بود که تولید آن در سال 2015 در خود ایالات متحده آمریکا، متوقف شد. اما نگران نباشید! تولید این چکمه ها در خاک چین ادامه دارد و سالانه حدود 2.7 میلیارد دلار سود برای این شرکت به ارمغان می آورد.


کفش های طبیعت گردی به جای کفش های روزمره

استفاده از کفش های برند اسکیچرز به عنوان کفش روزمره ممکن است امری معمولی برای برخی از افراد باشد. ممکن است کفش اسکچرز شما برای کوهنوردی طراحی شده باشد اما شما از آن برای به سر کار رفتن استفاده کنید. این امر هیچ مانعی ندارد. در اغلب موارد شما با کفش های اسپرتی برند اسکچرز احساس راحتی بیشتری می کنید، از این رو استفاده از آن ها را ارجحیت می دهید.

کفش های طبیعت گردی اسکچرز به طور معمول دارای کفی بسیار منعطف و چسبنده است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا به صورت محکم و راحت قدم بردارید. بنابراین هنگام استفاده از آن ها در خیابان و یا در محل کارتان نوعی راحتی محض را تجربه خواهید کرد. کفش اسکچرز در واقع یک حامی برای زانوها و کمر شما نیز است. در مورد کفش های طبیعت گردی باید تاکید کرد که این پشتیبانی حتی بیشتر نیز است. اگر دائم در حال قدم زدن باشید و یا مجبور باشید مدت زمان زیادی را بایستید، استفاده از این کفش ها توصیه می شود.


کفش اسکچرز گلف مدل GO GOLF Elite 5 – GF

بله، درست شنیدید! کفش اسکچرز مخصوص گلف به عنوان یکی از مدل هایی که می توانید از آن به عنوان کفش روزمره استفاده کنید، بسیار مناسب است. به طور کلی این کفش در سه رنگ مشکی، طوسی و سفید تولید می شود. این کفش در قسمت بند بسیار منعطف است و فشار را خودکار تنظیم می کند. در لایه ی زیرین خود دارای جنس پلاستیکی خاصی است که شما را به بهترین شکل به زمین متصل نگه می دارد و مانع لیز خوردن شما می شود. انحنای زیبای کف این کفش به شما کمک می کند که به مناسب ترین شیوه ی ممکن قدم بردارید. 

کفش اسکچرز مدل GO GOLF Elite 5 – GF شما را غافلگیر خواهد کرد. سبک بودن آن در کنار طراحی مخصوص بازی گلف سبب می شود در محیط های عادی فوق العاده ظاهر شود. شما می توانید از این کفش به عنوان یک همراه روزمره ی همیشگی استفاده کنید. بدون نیاز به تنظیم بند کفش، شما به راحتی می توانید این کفش را به پا کرده و ساعت ها بدون مزاحمت کار کنید. این مدل در سایت اسکچرز به راحتی قابل سفارش است.

کفش اسکچرز مدل GO GOLF Elite 5 – GF

 

کفی منحصر به فرد مدل GO GOLF Elite 5 – GF


کفش اسکچرز مخصوص دو مدل Skechers Max Cushioning Arch Fit Air

کفش اسکچرز مدل Skechers Max Cushioning Arch Fit Air یکی از انواع کفش هایی است که به خاطر در برگرفتن قوس پا بسیار محبوب و مشهور است. این سبک از کفش ها به شما کمک می کنند تا وزن شما به صورت متناسب در سراسر کف پای شما پراکنده شود. بهبود تعادل در این سبک از کفش های برند اسکچرز به شما کمک می کند که در هنگام کار و یا پیاده روی احساس خستگی کمتری داشته باشید. بنابراین حتی اگر یک دونده ی حرفه ای نیستید نیز می توانید این کفش ها را به صورت کفش روزمره استفاده کنید و از فواید آن بهره ببرید. 

اگر از جمله افرادی هستید که به دلیل ساعات کاری زیاد از کفش های ورزشی و اسپرت استفاده می کنید، این کفش می تواند بهترین پیشنهاد به شما باشد. مدل Max Cushioning Arch Fit Air بسیار راحت هستند و با لایه های تنفسی خود پاهای شما را خشک و راحت حفظ می کنند. جنس آن ها سبکی خاصی را برای شما فراهم می آورد. استفاده از این کفش سبب می شود که سایر کفش ها برای شما سنگین به نظر برسند. کفش اسکچرز مدل Max Cushioning Arch Fit Air انتخاب راحت و به صرفه ای است. اگر قصد خرید این کالا را دارید حتما به سایت اسکچرز سر بزنید.

کفش مدل Max Cushioning Arch Fit Air مناسب دو

کفش اسکچرز مدل  Viper Court Pro - Pickleball

کفش اسکچرز مدل Viper Court Pro – Pickleball در واقع یکی از با ثبات ترین کفش ها است. اگر از آن دسته افرادی هستید که نیاز دارید استوار بر روی زمین راه بروید و در واقع سر نخورید؛ این کفش بهترین کفش برای شماست. در مجموعه ی کفش های طبیعت گردی مدل Viper Court Pro – Pickleball راحتی خاصی دارد. راحتی این کفش مربوط به طراحی خاص آن برای ورزش های بسیار فعال است. هنگامی که این کفش را به پا می کنید به راحتی می توانید احساس کنید که بدن شما در بهترین حالت قرار گرفته است. بندهای این کفش به صورت تخصصی پای شما را در قالب کفش فیکس می کند.

کفی این کفش اسکچرز با طراحی موزائیکی خود بیشتر اتصال را با زمین برقرار می کند. انحنای خاص آن حتماً نظر شما را جلب خواهد کرد. این انحنا منحصر به فرد است. شاید برای انجام ورزش این کفش ها خوب باشند اما در استفاده ی روزمره فوق العاده عمل می کنند. 

انحنای منحصر به فرد مدل Viper Court Pro – Pickleball

کفی موزائیکی مدل Viper Court Pro – Pickleball

کفش اسکچرز مدل Relaxed Fit: Viper Court – Pickleball

در میان مدل های معرفی شده در این مقاله، این مدل از کفش اسکچرز بسیار عادی به نظر می رسد. کفش اسکچرز مدل Relaxed Fit: Viper Court – Pickleball برای ورزش و طبیعت گردی طراحی شده است اما شما می توانید به راحتی از آن به عنوان کفش روزمره استفاده کنید. کفش های سبک و نرم این مدل به شما کمک می کند که بدون خستگی ساعت ها مشغول کار باشید. پیاده روی با این کفش ها به کار محبوبتان تبدیل خواهد شد. طراحی ساده و رنگ های زیبای این کفش به شما کمک می کند آن ها را به راحتی با لباس های بیرونی و کار خود ست کنید.

مدل Relaxed Fit: Viper Court – Pickleball

جمع بندی

کفش های طبیعت گردی برند اسکچرز شامل کفش اسکچرز پیاده روی، دو، ورزشی و ... است. این کفش ها مخصوص موقعیت های ورزشی طراحی شده اند اما شما می توانید به راحتی از آن ها در موقعیت های روزمره استفاده کنید. هیچ قانونی وجود ندارد که شما حتما باید کفش دو را برای دویدن بپوشید. راحتی، سبکی و استایل فیت شدن این مدل کفش ها گاه به شما کمک می کند که در محیط های روزمره و کاری بهتر عمل کنید. در این مقاله به معرفی کفش هایی که ممکن است به شما کمک کنند بهتر عمل کنید پرداخته شد. نمایندگی اسکچرز قشم در ایران آماده ی ارائه خدمات به شما دوستان عزیز در این زمینه خواهد بود.