اگر اهل استفاده از برند اسکچرز باشید حتماً به دنبال جدیدترین مدل های آن نیز هستید. مدل های جدید سال 2023 به تازگی معرفی شده اند. طرح های نوآورانه و سبک های مدرن این برند همواره توجه اهالی صنعت مد و همچنین افرادی که به فشن علاقه دارند ا به خود جلب می کند. 

مدل های معرفی شده در سال 2023 نیز همین ویژگی ها را در خود دارند. طرح های جدید همانند گذشته، کیفیت و راحتی خود را تضمین می کنند. در کنار تمام راحتی که این کفش ها به ارمغان می آورند، طرح های مدرن، نگاه شما را به خود خیره خواهد کرد. 

این مقاله قصد دارد تا با معرفی 4 مدل از کفش اسکیچرز که می توانید آن ها را با رنگ سال ست کنید به شما کمک کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. با سایت رسمی اسکچرز همراه باشید.
رنگ سال 2023

هر سال، رنگ خاصی به عنوان رنگِ سال انتخاب می شود. این رنگ ها معمولاً بار احساسی و روانشناختی خاصی با خود به همراه دارند. برندهای مختلف نیز پالت رنگی محصولات خود را طبق این رنگ، برنامه ریزی می کنند. بنابراین در رنگ بندی ها، شما شاهد رنگ های مکمل و متضادِ رنگ سال خواهید بود. برند اسکیچرز نیز از این قاعده خارج نیست. شما در کنار تمامی ویژگی هایی که این برند را تعریف می کنند شاهد رنگ بندی خاص و متناسب نیز خواهید بود.

سال 2023 سالی پر از قدرت و انرژی توصیف شده است از این رو رنگ سال سرخابی یا Viva Magenta تعیین شده است. سرخابی رنگی پر از شور حرکت است. برند اسکچرز به خوبی از این حس حرکت بهره می برد. سرخابی نوید بخش امید و شادی خالص است. این رنگ برای سال نوید دهنده ی امید برای شادی بی نهایت است.

چه چیزی کفش های برند اسکچرز را خاص می کند؟

اگر بخواهیم به این موضوع بپردازیم که دقیقاً چه چیزی کفش های برند اسکچرز را خاص می کند، باید از ویژگی های زیادی سخن بگوییم. این کفش ها از نظر ویژگی های مختلفی متفاوت هستند. در ابتدا توجه به این امر مهم است که این کفش ها از طراحی منحصر به فردی برخوردارند که هر نگاهی را به خود خیره می کنند. دوم این که پالت رنگی کفش اسکچرز بسیار خاص و متناسب با نیاز های روز انتخاب می شود. این رنگ ها در هر استایل نیز متفاوت انتخاب می شود. بنابراین استایل ورزشی شما با استایل روزمره متفاوت خواهد بود.

برند اسکچرز با تنوع خود این امکان را برای شما به وجود می آورد که استایل شخصی خود را بسازید. شما می توانید در میان انواع طرح ها جست و جو کنید و بهترین برای خود را انتخاب کنید. در این میان اصلا نیاز نیست که برای مدل های مختلف نگران سایزبندی باشید. سایز پای شما قطعاً در این برند تعریف شده و وجود دارد. این امر در مورد تمامی مدل ها صدق می کند. بنابراین نیازی نیست که بگویید چون سایز پای من به صورت نرمال کوچک تر و یا بزرگ تر است امکان پیدا کردن مدل دلخواهم را ندارم!

نکته ی دیگری که برند اسکچرز را خاص می کند طراحی راحت آن برای حداکثر شدن پشتیبانی از پا است. کمتر برندی است که به این تکنولوژی دست پیدا کرده باشد. شما با پوشیدن کفش های این برند می توانید از تهویه ی داخل کفش، مقاومت در مقابل ضربه، عدم سُر خوردن بر روی سطوح مختلف و راحتی بی نظیر آن لذت ببرید. 

در بخش بعدی با چهار مدل از کفش های برند اسکچرز آشنا خواهید شد که قابلیت این را دارند که در سال جدید بخشی از استایل به روز شما باشند. آن ها در کنار راحتی، بسیار مدرن هستند و با رنگ سال 2030 به راحتی ست می شوند.

کفش اسکچرز مدل Uno - Night Shades

یکی از بهترین کفش ها در برند اسکچرز مدل Uno - Night Shades است که به سادگی و راحتی خود معروف است. حداکثر راحتی در این مدل از کفش مطرح است و سبک بودن آن یکی از بهترین مزیت های آن محسوب می شود.طراحی مدرن آن ویژگی است که سبب می شود با هر مدلی از لباس های روزمره ست شود. در این میان رنگ آبی و سبز آن از جمله رنگ هایی هستند که با رنگ سال به خوبی ست می شوند. شما با استفاده از رنگ های مکمل می توانید استایل خود را تا حد قابل ملاحظه ای بهبود ببخشید. برند اسکچرز با استفاده از این رنگ ها استایل منحصر به فرد شما را تضمین می کند.

کفش آبی مدل Uno - Night Shades

کفش سبز مدل Uno - Night Shades


Skechers Slip-ins: Ultra Flex برند اسکچرز

این مدل از کفش اسکیچرز یکی از بهترین مدل ها برای مراقبت از پا در مسیر های طولانی و ورزش است. اگر در طول روز زمان زیادی را بیرون از خانه می گذرانید بهتر است این مدل را برای سال جدید انتخاب کنید. لایه ی میانی این مدل بهترین پشتیبانی را از پای شما در مقابل ضربه های ناشی از راه رفتن می کند. لایه ی رویی این مدل کفش اسکچرز بهترین تهویه هوا را برای پوست فراهم می کند. در انتها لایه ی زیری با جنس لاستیکی خود سبب می شود که از سر خوردن در امان باشید و فرسودگی کمتری را در کفش مشاهده کنید.

مدل Skechers Slip-ins: Ultra Flex در دو رنگ مشکی و سفید تولید می شود که هر دو ترکیبی دلنشین با رنگ سال می سازند. رنگ های خنثی مثل مشکی و سفید تقریبا با تمامی رنگ ها ترکیبی دلنشین می سازند بنابراین انتخاب این مدل و رنگ ها، استایل شما را هوشمندانه و مینیمال جلوه خواهد داد.

رنگ مشکی مدل Skechers Slip-ins: Ultra Flex

رنگ سفید مدل  Skechers Slip-ins: Ultra Flex

Skechers Arch Fit Glide-Step – Highlighter 

اگر از مجموعه افراد خاص پسندی هستند که استایل های راحت و اسپرت را می پسندید بهتر است به این مدل دقت بیشتری داشته باشید. برند اسکچرز این مدل منحصر به فرد را برای خاص پسند ها طراحی کرده است. شما به خوبی پالت رنگی سال را در این مدل مشاهده می کنید. رنگ آبی و بنفش در کنار سرخابی و مشکی حس خوشایندی را در بیننده به وجود می آورد. در کنار رنگ بندی زیبا در مدل Skechers Arch Fit Glide-Step – Highlighter نمایش طراحی مدرن لایه ی لاستیکی زیرین سبب می شود که نگاه ها به شما خیره بماند. 

این کفش ها در برند اسکچرز برای پیاده روی و ورزش نیز مناسب هستند. پس اگر جدا از راحتی و کیفیت به دنبال ویژگی های خاص و مردن هستند این مدل بهترین در نوع خود است.

برند اسکچرز مدل Skechers Arch Fit Glide-Step – Highlighter 

Work Relaxed Fit: Uno SR – Joylie مدلی پر از رنگ های مکمل و متضاد

انتخاب این مدل از کفش های برند اسکیچرز اورجینال به شما امکان بی نهایتی از رنگ لباس برای ست کردن می دهد. زمینه ی این مدل در دو رنگ مشکی و سفید تولید می شود. اما در پس طراحی مدل و نوآورانه ی آن می توانید ترکیبی از رنگ های متضاد سرخابی و مکمل با یکدیگر یعنی سبز، سبزآبی، نارنجی و قرمز را مشاهده کنید. بنابراین در کنار سرخابی می توانید ترکیبی از این رنگ ها را در لباس خود به کار ببرید. به این صورت بی نهایت رنگ است که با کفش شما ست خواهد شد و مدرن نیز به حساب می آید.

Work Relaxed Fit: Uno SR – Joylie رنگ مشکی


Work Relaxed Fit: Uno SR – Joylie رنگ سفید


جمع بندی

اگر شما نیز از جمله افرادی هستند که به استایل و راحتی خود به یک اندازه اهمیت می دهید، بهتر است از برند اسکچرز استفاده کنید. در این مقاله چهار مدل از کفش هایی که می توانید با رنگ سال ست کنید به شما معرفی گردید. این مدل ها راحت، سبک و قابل استفاده به مدت طولانی هستند و در کنار آن پالت رنگی بی نظیری دارند. پس فرصت را از دست ندهید و در اسرع وقت به سایت اسکچرز سر بزنید!