اسکچرز آمریکا

کمتر کسی است که نام برند اسکچرز را نشنیده باشد. اسکچرز که در گفتگوی عامیانه بیشتر (اسکیچرز) گفته می‌شود، یک برند خوش نام و شناخته شده از کشور آمریکا است. این برند نسبتا جدید، در سال 1992 میلادی، توسط رابرت گرینبرگ مبتکر در صنعت کفش ایجاد شده است. چندی نگدشت که تحول جدیدی را برای کفش ها به وجود آورد. نام اسکچرز از    کلمه ی (skecher) به معنای "یک بچه باحال که انرژی زیادی دارد" گرفته شده است. این نام توسط فرزندان رابرت گرینبرگ، صاحب برند انتخاب شد. 

در طی یک نظر سنجی انجام شده در آمریکا، 88 درصد از پاسخ دهندگان برند اسکچرز را می‌شناختند. از این تعداد درصد تقریبا 40 درصد این برند را دوست داشتند.

اسکچرز و تحول در سبک زندگی


همانطور که می‌دانید اسکچرز، بیشتر طراحی کفش های خود را روی راحتی، سبک زندگی و عملکرد متمرکز کرده است. بنابراین اگر به دنبال راحتی کفش هستید یا برای دویدن به کفش مناسب نیاز دارید، این برند با اختلاف از دیگر برند ها در سطح بالاتری قرار می‌گیرد. سبکی کفش و کیفیت بالای ساخت این کفش در دویدن و ورزش یک عامل موثر به حساب می‌آید. مقرون به صرفه بودن کفش های اسکچرز نیز از دلایل مورد توجه برای خرید است. با این حال به طور کلی در حال حاضر رتبه ی اول محبوبیت در بین برندهای کفش ها، برای نایک است. برندی که از لحاظ ویژگی های ظاهری و طراحی های خاص، در بخش مد، قابل توجه است.

بازار هدف اسکچرزبه طور کلی برند اسکچرز مناسب مردان زنان و کودکان است. اما طبق آمار گرفته شده، بیشترین آمار خرید را زنان از اسکچرز دارند. از لحاظ سن نیز رده سنی نیز رده سنی نیز 20 الی 60 سال تمایل زیادی به خرید محصولات اسکچرز دارند. به خصوص افراد مسن که نیاز به یک کفش استاندارد به عنوان محافظ و حمایت کننده دارند. این بدان معنا است که فرم پایشان پوشش داده می‌شود و از ضربات و شوک های وارد به پا به طور قابل توجهی جلوگیری می‌کند.

با توجه تکنولوژی های و فناوری های جدید و خاص اسکچرز افراد ورزشکار، توجه ویژه ای به آن داشته اند. سبک بودن، انعطاف پذیری و دوام بالا، از دلایل مهم برای یک کفش ورزشی استاندارد است.

چه چیزی در مورد Skechers منحصر به فرد است؟


کفش های Skechers به خاطر فناوری مموری فوم  memory foam معروف هستند. فوم حافظه که در ابتدا توسط ناسا ساخته شد، ماده ای است که به فشار و دما حساس است. این ماده به کفی اجازه می دهد تا به شکل قالب درآید و راحتی بیشتری ایجاد کند. چیزی که اکثر افراد هنگام پوشیدن کفش متوجه لزوم آن می‌شوند. 

دفتر مرکزی و تولید محصولات برند اسکچرز

Skechers USA, Inc. یک شرکت کفش چندملیتی آمریکایی است. دفتر مرکزی آن در ساحل منهتن، کالیفرنیا واقع شده است. در حال حاضر تولیدات این محصولات، در کشور چین و ویتنام انجام می‌شود. این کارخانجات زیر نظر کمپانی، با استفاده از بهترین متریال و تکنولوژي های به روز اسکچرز بسیار با کیفیت و دقیق تولیداتشان را انجام می‌دهند.