اسنوپ داگ رپر معروف

کمتر کسی است که اهل موسیقی بخصوص سبک موسیقی رپ باشد و اسنوپ داگ (snoop dog) را نشناسد. کلوین بروداس ملقب به اسنوپ داگ در 20 اکتبر سال 1971 میلادی در لانگ‌بیچ کالیفرنیا متولد شد. در بچگی موسیقی را در کلیسا با خواندن و نواختن پیانو آغاز کرد. هم اکنون آهنگ های معروف زیادی در سبک رپ دارد که چندین ترک در سالیان پیاپی در بین مردم ترند شده است. حتی کسانی که اهل موسیقی نیستند حداقل یکبار آهنگ های او را در اینستاگرام شنیده اند.


اسنوپ داگ و اسکچرز هایش

در طی سالیان اخیر اسنوپ داگ از طرفداران محصولات برند اسکچرز شده است. به طوری که در کنسرت ها و اجراهای او، کفش های جذاب و خاصی که می‌پوشد از برند اسکچرز به چشم می‌خورد. همچنین تبلیغات متعددی نیز از اسنوپ داگ برای برند اسکچرز شده است. این کفش ها در تکنولوژی های مختلفی ساخته شده اند ولی در تمام آن ها همواره راحتی کفش مورد توجه است. چیزی که احتمالا توجه اسنوپ داگ را به طور قابل ملاحظه ای جلب کرده است.

در اینجا کلکسیونی از کفش های اسنوپ داگ را برای شما آورده ایم. علاوه بر مشاهده این کلکسیون، با فناوری های کفش اسکچرز نیز آشنا شوید.


کفش های سری Tres-Air Uno

این سری از کفش ها با طراحی جذاب و استایل خاصشان مورد توجه بسیاری قرار دارند. رویه ترکیبی از پارچه نایت مش و چرم مصنوعی، با ماندگاری بالا از مشخصات رویه ی این کفش است. در بخش کفی، تکنولوژی مموری فوم memory foam و ایر کولد air cooled به کار رفته است. این فناوری که برند اسکچرز در محصولات خود استفاده می‌کند، از مهترین بخش ها برای راحتی و احساس خوب پوشیدن کفش ها است. این کفی طبی فرم پا را به خود گرفته و در استفاده های طولانی، فشار ها  و شوک های وارد به پا را به خوبی خنثی می‌کند. 

زیره ی انعطاف پذیر و در عین حال بادوام این کفش جذاب، به گونه ی مهندسی شده است که تاثیر فشار را پخش می‌کند.  Skech-Air® airbag در بخش زیره، هوایی را محبوس کرده تا این فشار وارد هنگام راه رفتن احساس نشود. 

چند نمونه از کفش های سری Tres-Air Uno اسنوپ داگ:

کفش اسپرت اسکچرز مدل 183070

(برای مشاهده و خرید روی نام محصول کلیک کنید)

کفش اسپرت اسکچرز مدل 183075


کفش های هایپر براست (hyper brust)

این کفش های جذاب، از طراحی و ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند. در بخش رویه ترکیب پارچه نایت مش که در اسکچرز کاربرد فراوان دارد و چرم مصنوعی را مشاهده می‌کنید.

 اما در بخش زیره که توجه خاصی را جلب می‌کند به تکنولوژي بسیار خوب و کاربردی می‌رسیم. تکنولوژي هایپر براست این کفش در بالشتک مخصوصش به کار رفته است. در مسیر راه رفتن کمک شایانی به شما می‌کند، انرژی کمتری مصرف می‌کنید و احساس راحتی دوچندان را تجربه خواهید کرد. بخش زیره پایینی کفش که فناوری good year دارد، مقاوم بوده و ضد لغزش نیز است.

در پایین از سری کفش ها با زیره هایپر براست (HYPER BRUST) اسنوپ داگ را مشاهده می‌کنید:

کفش اسپرت اسکچرز مدل 220301

کفش اسپرت اسکچرز مدل 220904

کفش اسپرت اسکچرز مدل 220905کفش های مکس کوشین (max cushion)

طراحی راحتی، جذابیت و فرم استاندارد را همزمان در کفش های سری مکس کوشین اسکچرز می‌توان مشاهده کرد. این کفش از سیستم تکنولوژي مکس کوشین max cushion پیروی می‌کند. این سیتسم در ظاهر قابل مشاهده است و زیره ی پر حجم تر و بلندتری دارد و قدم های بسیار راحت و نرمی برمی‌دارید. برای کسانی که علاقه دارند زیره ی کفش بلند باشد، این کفش یک انتخاب عالی است.

کفش اسپرت اسکچرز مدل 220823

کفش اسپرت اسکچرز مدل 220824


در این مقاله به کفش های مورد استفاده ی اسنوپ داگ از برند پرداختیم. برند اسکیچرز همواره به راحتی و سلامتی پا اهمیت فراوانی می‌دهد. به همین سبب است که در مکان ها و کاربری ها مختلف بسیار طرفدار دارد. شما در صورت تمایل به خرید و استفاده، می‌توانید از سایت اسکچرز قشم، نمایندگی محصولات اورجینال اسکچرز خریداری نمایید. انواع مدل های کفش مردانه و زنانه با تکنولوژی های جدید اسکچرز به صورت اورجینال در دسترس شما خواهد بود.